Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Urząd Narszałkowski otwiera nabor wniosków na wsparcie remontów dolnośląskich zabytków

  Urząd Marszałkowski otwiera nabor wniosków na wsparcie remontów dolnośląskich zabytków

  2021.06.16

  Informujemy, że Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na obszarze województwa dolnośląskiego.

 • Wydłużenie godzin pracy biur powiatowych ARiMR w dniach 14 - 17 czerwca

  Wydłużenie godzin pracy biur powiatowych ARiMR w dniach 14 - 17 czerwca

  2021.06.15

  Dolnośląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizaci Rolnictwa informuje, iż mając na uwadze zbliżający się termin zakończenia składania wniosków do biur powiatowych ARiMR o przyznanie płatności na rok 2021 (w terminie podstawowym), który upływa z dniem 17 czerwca 2021 r., w dniach 14 - 17 czerwca 2021 r. biura powiatowe ARiMR wydłużają swój czas pracy, tj. od godziny 7:30 do godziny 18:00 w celu świadczenia rolnikom stosownej pomocy technicznej.

   

   

 • Stypendia dla najlepszych uczniów - nabór wniosków do 10 lipca

  Stypendia dla najlepszych uczniów - nabór wniosków do 10 lipca

  2021.06.14

  Gmina Chojnów – stypendia dla najlepszych uczniów

  Wójt Gminy Chojnów przypomina o możliwości składania wniosków na stypendium Wójta. Lokalny Program Wspierania Edukacji Uczniów Uzdolnionych jest adresowany do podopiecznych gminnych szkół podstawowych, a także miejskich gimnazjów i liceów, mieszkających na terenie Gminy Chojnów. Celem programu jest promowanie uczniów, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce. Na wsparcie Wójta Gminy Chojnów będą mogli liczyć żacy, którzy wykazują zdolności w zakresie matematyki, fizyki, informatyki, a także w dziedzinach humanistycznych oraz artystycznych.

   

 • Rusza program utylizacji azbestu - złóż wniosek

  Rusza program utylizacji azbestu - złóż wniosek

  2021.06.10

  Urząd Gminy Chojnów rozpoczął przyjmowanie wniosków o dofinansowanie zadań z zakresu usuwania, transportu i utylizacji wyrobów zawierających azbest. Jest to już kolejna edycja programu, który jest realizowany na terenie gminy Chojnów. Wnioski będą przyjmowane do 18 czerwca.

 • Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje

  Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje

  2021.06.09

  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Legnicy informuje, że na podstawie Rozporządzenia Wykonawczego Komisji (UE) 2021/902 z dnia 3 czerwca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie wykonawcze (UE) 2021/605 ustanawiające szczególne środki zwalczania afrykańskiego pomoru świń informuje, że w wyniku powyższej zmiany obszar gminy Chojnów w powiecie legnickim został włączony do obszaru objętego ograniczeniami I (tj. strefy podwyższonego ryzyka, gdzie nie występują ani przypadki, ani ogniska ASF).

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka