Gmina Chojnów

Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

Stronicowanie

 • Gminne Święto Sportu i Zdrowia w Starym Łomie

  Gminne Święto Sportu i Zdrowia w Starym Łomie

  2023.07.25

  W dniu 23 lipca 2023 r. na terenie obiektu sportowego klubu LZS „Zryw” Stary Łom odbyła się impreza sportowo – rekreacyjna pod nazwą Gminne Święto Sportu i Zdrowia. Organizatorami wydarzenia byli: Urząd Gminy Chojnów, Gminne Zrzeszenie LZS Chojnów, LZS „Zryw” Stary Łom oraz Samorząd Wsi Stary Łom.

 • "Gospodarstwo przyjazne naturze" - konkurs dla rolników

  "Gospodarstwo przyjazne naturze" - konkurs dla rolników

  2023.07.19

  Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Powiat Legnicki "GOSPODARSTWO PRZYJAZNE NATURZE".
  Konkurs skierowany jest do właścicieli obiektów położonych przy domach jednorodzinnych oraz przy innych obiektach prywatnych na terenie Powiatu Legnickiego. 
   

 • Do sprzedaży działki w Rokitkach

  Do sprzedaży działki w Rokitkach

  2023.07.19

  Wójt Gminy Chojnów ogłasza I przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w granicach działek

 • Światowy folklor na najwyższym poziomie w Zamienicach

  Światowy folklor na najwyższym poziomie w Zamienicach

  2023.07.10

  W sobotę 8 lipca niewielka miejscowość Zamienice w Gminie Chojnów gościła zespoły folklorystyczne z całego świata, które z różnych zakątków przyjechały na koncerty w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego „Świat pod Kyczerą”.
  Na zamienickiej scenie zaprezentowały się grupy z Meksyku, Senegalu, Indii, Serbii, Macedonii Północnej, Gruzji, Tajlandii i Maroka. Feeria barwnych strojów, dźwięków i rytmów, żywiołowych tańców oczarowywała licznie zgromadzoną publiczność do późnych godzin wieczornych. 

   

 • Konkurs "Przyjazna wieś" wznowiony!

  Konkurs "Przyjazna wieś" wznowiony!

  2023.07.06

  W imieniu Jednostki Centralnej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, której funkcje pełni Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, pragniemy poinformować o wznowieniu konkursu “Przyjazna wieś”.
  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, gdzie Twoja inicjatywa ma szansę zdobyć uznanie, stać się źródłem inspiracji dla innych, a także przynieść Ci atrakcyjne nagrody o wartości nawet do 10 000 zł! Niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, przedsiębiorcą, członkiem lokalnej organizacji, czy samorządu — to jest konkurs dla Ciebie.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka