Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Poczta Polska szuka chętnych do współpracy!

  Poczta Polska szuka chętnych do współpracy!

  2021.10.14

  Poczta Polska poszukuje chętnych do prowadzenia Agencji Pocztowej świadczącej usługi z szerokiej oferty Poczty Polskiej S.A. na terenie gminy Chojnów. Agencja Pocztowa to placówka działająca w imieniu Poczty Polskiej i można w niej skorzystać z pełnego zakresu usług.

 • Dzień Edukacji Narodowej z Marcinem Dańcem

  Dzień Edukacji Narodowej z Marcinem Dańcem

  2021.10.13

  12 października na świetlicy wiejskiej Witkowie spotkali się dyrektorzy szkół, nauczyciele i pracownicy placówek oświatowych z gminy Chojnów by świętować Dzień Edukacji Narodowej. Gospodarzem spotkania był Zastępca Wójta Gminy Chojnów Grzegorz Styrkowiec. 
  W uroczystości udział wziął również Przewodniczący Rady Gminy Chojnów Bogdan Styrkowiec, Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy Mariola Pyrz, radni Gminy Chojnów, kierownicy jednostek organizacyjnych, sołtysi oraz pracownicy Urzędu Gminy Chojnów. 

 • Apel do mieszkańców miasta Chojnowa i Gminy Chojnów ostrzegający przed udziałem w pokazie organizowanym w dniu 14 października

  Apel do mieszkańców miasta Chojnowa i Gminy Chojnów ostrzegający przed udziałem w pokazie organizowanym w dniu 14 października

  2021.10.11

         Biuro Miejskiego i Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Legnicy  podjęło aktywne działania skierowane przeciwko firmom organizującym nieuczciwe pokazy handlowe , w tym pokazy pseudo szczepionkowe na które zapraszani są mieszkańcy pod pozorem otrzymania darmowych pulsometrów z oficjalnego programu „zdrowe dolnośląskie” , w rzeczywistości taki program nie funkcjonuje i jest tylko próba zachęcenia do udziału w pokazie.  
   
       

 • Akcja społeczna - sadzimy lipy miododajne w Goliszowie

  Akcja społeczna - sadzimy lipy miododajne w Goliszowie

  2021.10.01

  W czwartek 30 września w ramach realizacji projektu z „Działaj lokalnie i ekologicznie” zorganizowane zostały nasadzenia drzew miododajnych przy nowo wybudowanej drodze Goliszów-Michów. Akcję zorganizowała nieformalna grupa „Koło sympatyków przyrody”, która działa we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Chojnowie z/s w Krzywej, Szkołą Podstawową w Niedźwiedzicach oraz Gminą Chojnów. Inicjatorzy realizują projekt pn. „Na ratunek pszczołom” poświęcony działaniom wspierającym ochronę i zwiększanie populacji owadów miododajnych.

 • Najlepsi uczniowie z Gminy Chojnów otrzymali stypendia Wójta

  Najlepsi uczniowie z Gminy Chojnów otrzymali stypendia Wójta

  2021.09.20

  W piątek 17 września w Budziwojowie odbyła się IV Gala Stypendiów Wójta Gminy Chojnów. Nagrodzonych zostało 134 uczniów - mieszkańców naszej gminy.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
tel. +48 76 818 85 02

e-mail: urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka