Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Informacja dla rolników w związku z sytuacją spowodowaną koronawirusem.

  Informacja dla rolników w związku z sytuacją spowodowaną koronawirusem.

  2020.03.12

  Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego prosimy o ograniczenie wizyt w jednostkach organizacyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. 

 • Dzień Kobiet w Krzywej

  Dzień Kobiet w Krzywej

  2020.03.09

  To już tradycja, że początkiem marca na zaproszenie Wójta Gminy Chojnów -  Andrzeja Pyrza oraz Radnego Gminy Chojnów - Janusza Tery, zacne grono kobiet gromadzi się w Sali Wiejskiej w Krzywej ochoczo celebrując swoje święto. Tak było i tym razem.
  W asyście Zastępcy Wójta Gminy Chojnów - Grzegorza Styrkowca, panowie ciepłym słowem i serdecznymi życzeniami otworzyli popołudniowe spotkanie. Po oficjalnych życzeniach obdarowali każdą z pań kwiatami, które na długo zagoszczą w domowych zakątkach. Tradycja „Dnia Kobiet” w Krzywej jest podtrzymywana już od ponad 40 lat i mamy nadzieję, że będzie trwała jak najdłużej.

 • Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia w ramach realizacji projektu pn. E-aktywni mieszkańcy Gminy Chojnów

  Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia w ramach realizacji projektu pn. E-aktywni mieszkańcy Gminy Chojnów

  2020.03.05

  Z myślą o wspieraniu mieszkańców gminy proponujemy działania szkoleniowe celem rozwoju kompetencji cyfrowych. Pozwoli to uczestnikowi w szerszym stopniu korzystać z infrastruktury i usług internetowych, ale też w pełny i świadomy sposób uczestniczyć w życiu społecznym, zawodowym, kulturalnym i obywatelskim. To z kolei pozytywnie wpłynie na rozwój społeczności lokalnej i jej otoczenia.

  W szczególności zapraszamy mieszkańców Gminy Chojnów, jak również mieszkańców województwa dolnośląskiego na bezpłatne szkolenia w ramach projektu „E-aktywni mieszkańcy Gminy Chojnów".

 • ARMiR dofinansuje inwestycje chroniące przed ASF lub powodzią

  ARMiR dofinansuje inwestycje chroniące przed ASF lub powodzią

  2020.03.04

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje pomoc rolnikom z całej Polski, którzy chcą zabezpieczyć swoje gospodarstwa przed afrykańskim pomorem świń. ARiMR wesprze również spółki wodne, które chcą zainwestować w urządzenia chroniące gospodarstwa przed powodzią. 19 marca 2020 r. rusza nabór wniosków o wsparcie „Inwestycji zapobiegających zniszczeniu potencjału produkcji rolnej”.

 • Zaproszenie na spotkanie informacyjne

  Zaproszenie na spotkanie informacyjne

  2020.03.04

   ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE
   W imieniu WYG International Sp. z 0.o. (Wykonawcy dokumentacji projektowej) oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone prezentacji Studium Korytarzowego rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław - Krzyżowa. Na spotkaniach zaprezentowane zostaną warianty rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław- Krzyżowa projektowane przebiegi drogi ekspresowej S5 na odcinku Sobótka (S8) – Bolków (S3).

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka