Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Termomodernizacja gminnych obiektów oświatowych - Krzywa i Okmiany

  Termomodernizacja gminnych obiektów oświatowych - Krzywa i Okmiany

  2022.02.10

  We wtorek 8 lutego 2022 r. Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz podpisał umowę z Prezesem Zarządu Przedsiębiorstwa Budowlanego Sawrem Sp. z o.o., Panem Tomaszem Sawińskim. Umowa dotyczy przeprowadzenia prac budowlanych związanych z termomodernizacją Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Krzywej oraz budynku Szkoły Podstawowej w Okmianach. 

   

 • Trwa rekrutacja do pierwszego w Gminie Chojnów żłobka „Arka Maluszka”

  Trwa rekrutacja do pierwszego w Gminie Chojnów żłobka „Arka Maluszka”

  2022.02.07

  W dniu 7 lutego br. ruszył nabór do pierwszego w Gminie Chojnów żłobka „Arka Maluszka” w Kolonii Kołłątaja. Otwarcie placówki planowane jest w drugiej połowie kwietnia. W żłobku opiekę znajdzie 50 dzieci, od 20 tygodnia do ukończenia 3 roku życia. 

   

   

 • Wymiana kontenerów na śmieci

  Wymiana kontenerów na śmieci

  2022.02.04

  Gmina Chojnów informuje, że wykonawca usługi związanej z odbiorem odpadów komunalnych firma Remondis przystępuje do wymiany pojemników na odpady komunalne. Wymiana pojemników związana jest z dopasowaniem kolorystyki pojemników do obowiązujących przepisów oraz poprawę estetyki naszego otoczenia. 
  Wymiana dotyczyć będzie pojemników na odpady ZMIESZANE, METALE I TWORZYWA SZTUCZNE oraz BIO. (Jak wiadomo na terenie gminy Chojnów szkło i papier jest gromadzony w workach). 

 • Rusza siódma edycja Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wydania jest tradycyjnie 306 tys zł.

  Rusza siódma edycja Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wydania jest tradycyjnie 306 tys zł.

  2022.01.17

  Już po raz siódmy Mieszkańcy Gminy Chojnów zdecydują, na jakie zadania przeznaczona zostanie tegoroczna część budżetu. Tradycyjnie w puli Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego jest 306 000,00 złotych.
  Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski rusza już 24 stycznia 2022 roku. Wnioski będzie można składać do 31 stycznia br. Czasu nie ma wiele, ale  procedury są bardzo dobrze znane, proste i zminimalizowane – wystarczy mieć dobry pomysł na ulepszenie swojego najbliższego otoczenia lub miejscowości.

   

 • Konkurs literacki "Opowieści o Bitwach Legnickich"

  Konkurs literacki "Opowieści o Bitwach Legnickich"

  2022.01.14

  Powiat Legnicki serdecznie zaprasza mieszkańców Powiatu Legnickiego do wzięcia udziału w konkursie pn. „Opowieści o Bitwach Legnickich”. Głównym celem konkursu jest wzbudzenie zainteresowania i poszerzenia wiedzy wśród dzieci, młodzieży i mieszkańców powiatu legnickiego zagadnieniami historycznymi dotyczącymi zamieszkanego przez nich regionu.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka