Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Gmina Chojnów zaprasza na szkolenia on-line

  Gmina Chojnów zaprasza na szkolenia on-line

  2020.05.13

  W ramach realizacji projektu „E-aktywni mieszkańcy Gminy Chojnów”  Wójt, Andrzej Pyrz zaprasza mieszkańców do udziału w bezpłatnych szkoleniach podnoszących kompetencje cyfrowe. Szkolenia są całkowicie darmowe i przeznaczone dla wszystkich mieszkańców Gminy Chojnów, którzy ukończyli 25 rok życia. Gmina Chojnów otrzymała dofinansowanie w wysokości blisko 150 tys. zł na realizację projektu grantowego „E-Aktywni Mieszkańcy Gminy Chojnów” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.  W ramach realizacji grantu zaplanowano przeprowadzenie szkoleń komputerowych z zakresu podstawowej znajomości obsługi komputera oraz wykorzystywania Internetu w codziennym życiu.

 • Rusza XI Edycja Programu „Działaj Lokalnie”!

  Rusza XI Edycja Programu „Działaj Lokalnie”!

  2020.05.11

  Ośrodek Działaj Lokalnie Fundacja Wrzosowa Kraina ogłasza nabór wniosków o dotację w ramach Lokalnego Konkursu Grantowego XI Edycji Programu „Działaj Lokalnie” w 2020 roku!  W Lokalnym Konkursie Grantowym „Działaj Lokalnie 2020” wspierane będą projekty, związane z walką z epidemią Koronawirusa i przeciwdziałające negatywnym jej skutkom, które również inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia.

  TERMIN NABORU WNIOSKÓW O DOTACJĘ:  od 20 maja do 20 czerwca 2020 r., do godziny 23:59.

 • Mieszkańcy Gminy Chojnów wspierają „Niebieski Parasol”

  Mieszkańcy Gminy Chojnów wspierają „Niebieski Parasol”

  2020.05.11

  Błyskawiczną akcję wsparcia podopiecznych i pracowników Dolnośląskiego Ośrodka Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnego „Niebieski Parasol” w Chojnowie walczących z koronawirusem przeprowadzili mieszkańcy Gminy Chojnów oraz Miasta Chojnowa. Koordynatorem zbiórki była Jolanta Bekaluk - Pyrz – Radna Powiatu Legnickiego i Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krzywej.

   

   

   

 • Gmina Chojnów pozyskała fundusze na zakup 18 komputerów do nauki zdalnej

  Gmina Chojnów pozyskała fundusze na zakup 18 komputerów do nauki zdalnej

  2020.05.06

  Z powodu epidemii  przedłuża się okres zamknięcia placówek oświatowych. Nauka zdalna jest obowiązkowa od 25 marca. Gmina Chojnów dzięki środkom pozyskanym z Ministerstwa Cyfryzacji zakupiła 18 laptopów z pełnym wyposażeniem i oprogramowaniem a także dostępem do Internetu dla najbardziej potrzebujących uczniów.

   

 • Kasy Urzędy Gminy i Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej czynne w wyznaczone dni

  Kasy Urzędy Gminy i Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej czynne w wyznaczone dni

  2020.05.06

  Informujemy, że w dniach 14, 15 i 18 maja 2020 r. kasy Urzędu Gminy Chojnów oraz Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie będą czynne. Wpłat można dokonać w godzinach 8.30 do 13.00 (wejście do kas z tyłu budynku).

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka