Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Nabór pracowników do pierwszego w Gminie Chojnów żłobka "Arka Maluszka"

  Nabór pracowników do pierwszego w Gminie Chojnów żłobka "Arka Maluszka"

  2022.02.18

  Praca z dziećmi sprawia Ci satysfakcję i radość? Chcesz mieć realny wpływ na edukację najmłodszych? Rozwój jest Twoją pasją? Doskonale! 
  Dołącz do zespołu pierwszego w Gminie Chojnów żłobka „Arka Maluszka”!
  Aktualnie poszukujemy osoby z pasją do rozwoju na  stanowiska:
  1) Opiekunka
  2) Opiekun/Pielęgniarka/Położna
  3) Pomoc opiekuna
  Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego, pakiet świadczeń socjalnych.

 • Uwaga! Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej zmienia zasady płtaności.

  Uwaga! Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej zmienia zasady płatności.

  2022.02.18

  Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie informuje, iż od dnia 17.02.2022 r. zostały wprowadzone płatności masowe. W ramach tych płatności każdy klient otrzymał indywidualny numer konta, za pomocą którego będzie regulował należności wynikające z tytułu opłat za wodę i ścieki, czynsz lokalu mieszkalnego, gospodarczego oraz z dzierżawy. 

 • Trwają zapisy do ogólnoposlkich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

  Trwają zapisy do ogólnoposlkich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

  2022.02.17

  Wartościowe nagrody, niezapomniane emocje, nowo zawarte przyjaźnie – to wszystko i jeszcze więcej czeka na Was podczas wyjątkowego święta Kół Gospodyń Wiejskich - Festiwalu „Polska Od Kuchni”.  

  Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie o ogólnopolskim zasięgu, przygotowane z myślą by pielęgnować lokalną kulturę i tradycję. Festiwal ma na celu integrację, aktywizację i wsparcie lokalnych społeczności, promocję polskich produktów i dziedzictwa kulinarnego oraz wymianę międzypokoleniowej wiedzy, umiejętności i przekazanie tradycji młodszym pokoleniom.

   

 • Ważna informacja

  Ważna informacja

  2022.02.16

  Szanowni Państwo,
   
  uprzejmie informuję, że Prezes Rady Ministrów na podstawie art. 16 ust. 1 ustawy z dnia 10 czerwca 2016 roku o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 2234) podpisał Zarządzenie nr 32 z dnia 15 lutego 2022 roku w sprawie wprowadzenia stopnia alarmowego CRP (1. stopień ALFA-CRP – na całym terytorium Rzeczpospolitej Polskiej) – obowiązujące od dnia 15 lutego 2022 roku od godz. 23.59, do dnia 28 lutego 2022 roku do godz. 23.59.
   
   
   

 • Nagrody Wójta za wybitne osiągnięcia sportowe przyznane!

  Nagrody Wójta za wybitne osiągnięcia sportowe przyznane!

  2022.02.15

  W 2019 roku Wójt Gminy Chojnów oraz Rada Gminy zdecydowali o możliwości przyznawania nagród dla mieszkańców gminy za wybitne osiągnięcia sportowe. Przyznawanie nagród finansowych młodym reprezentantom szkół, zawodnikom klubów i stowarzyszeń sportowych oraz ich trenerom z terenu gminy Chojnów za wysokie wyniki i osiągnięcia sportowe ma być formą gratyfikacji za promowanie gminy Chojnów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

  Na kameralnej uroczystości, która miała miejsce 11 lutego 2022 r. Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz wraz z Zastępcą Wójta Grzegorzem Styrkowcem, wręczyli laureatom zasłużone nagrody.

   

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka