Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Rekrutacja kandydatów do XIX edycji programu "Stypendia Pomostowe"

  Rekrutacja kandydatów do XIX edycji programu "Stypendia Pomostowe"

  2020.06.24

  Fundacja Edukacja Przedsiębiorczości przy wsparciu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa ogłaszają nabór do wstępnej rekrutacji kandydatów do XIX edycji programu „Stypendia Pomostowe” na rok akademicki 2020/2021.

 • Stypendia dla najlepszych uczniów - rusza nabór wniosków

  Stypendia dla najlepszych uczniów - rusza nabór wniosków

  2020.06.23

  Wójt Gminy Chojnów przypomina o możliwości składania wniosków na stypendium Wójta. Lokalny Program Wspierania Edukacji Uczniów Uzdolnionych jest adresowany do podopiecznych gminnych szkół podstawowych oraz uczniów mieszkających na terenie Gminy Chojnów, którzy uczęszczają do innych placówek oświatowych. Celem programu jest promowanie uczniów, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce. Na wsparcie Wójta Gminy Chojnów mogą liczyć żacy, którzy wykazują zdolności w zakresie matematyki, fizyki, informatyki, a także w dziedzinach humanistycznych oraz artystycznych.

   

   

   

 • Informacja w zakresie odbioru odpadów rolniczych typu: folia rolnicza, siatki i sznurek do owijania balotów, opakowań po nawozach Big Bag

  Informacja w zakresie odbioru odpadów rolniczych typu: folia rolnicza, siatki i sznurek do owijania balotów, opakowań po nawozach Big Bag

  2020.06.23

  Urząd Gminy Chojnów informuje, że od dnia 23 czerwca będzie organizowany odbiór odpadów rolniczych. Zgodnie z przeprowadzoną w listopadzie 2019 r. inwentaryzacją za pośrednictwem sołtysów każdej miejscowości rolnicy będą wzywani do dostarczenia odpadów.

  Odpady w zdeklarowanej w inwentaryzacji ilości należy osobiście dostarczyć we wskazanym dniu do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) znajdującego się w miejscowości Biała (118A) w godzinach pracy.

 • Wybory Prezydenckie 2020. Jak głosować?

  Wybory Prezydenckie 2020. Jak głosować?

  2020.06.18

  28 czerwca br. (niedziela) odbędzie się pierwsza tura wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Specjalnie dla mieszkańców Gminy Chojnów zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące głosowania.

   

 • Internetowa Giełda Rolna

  Internetowa Giełda Rolna

  2020.06.17

  Z przyjemnością informujemy o powstaniu internetowej giełdy rolnej o nazwie Rynek-Rolny. pl. Przy pomocy giełdy rolnicy mogą w szybki i łatwy sposób sprzedać lub nabyć środki do produkcji rolnej. Giełda i portal Rynek-Rolny.pl to niezwykle przydatne narzędzie do pracy w nowoczesnym rolnictwie.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka