Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Małe przetwórstwo i RHD - złóż wniosek

  Małe przetwórstwo i RHD - złóż wniosek

  2020.10.27

  26 października 2020 r. ruszył nabór wniosków w ramach „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”, czyli na tzw. małe przetwórstwo i rolniczy handel detaliczny. Wnioski przyjmują oddziały regionalne ARiMR. Można je składać osobiście, drogą elektroniczną lub rejestrowaną przesyłką pocztową. Na złożenie dokumentów rolnicy mają czas do 24 listopada 2020 r.

  Więcej informacji: www.arimr.gov.pl,  w punktach informacyjnych w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych ARiMR oraz pod numerem bezpłatnej infolinii - tel. 800-38-00-84.

 • Nowe zasady bezpieczeństwa w całym kraju

  Nowe zasady bezpieczeństwa w całym kraju

  2020.10.26

  W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną rząd reaguje na bieżąco i wprowadza kolejne zasady bezpieczeństwa. Przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa jest obecnie priorytetem. Od soboty, 24 października cała Polska została objęta obostrzeniami czerwonej strefy. Wśród zmian znajdują się: zajęcia zdalne również w klasach 4-8 szkół podstawowych, obowiązek przemieszczania się osób poniżej 16. roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna, a także ograniczenia w funkcjonowaniu lokali gastronomicznych, sanatoriów oraz organizacji imprez, spotkań i zgromadzeń.

 • Konkurs kulinarny ,,Kulinarny powrót do lat 80. XX''

  Konkurs kulinarny ,,Kulinarny powrót do lat 80. XX''

  2020.10.20

  Fundacja Gramineae przy wsparciu Stowarzyszenia LGD ,,Wrzosowa Kraina'' organizuje konkurs kulinarny dla mieszkańców z obszaru LGD Wrzosowa Kraina. Zadaniem konkursu ,,Kulinarny powrót do lat 80.XX'' jest rozpowszechnienie tradycyjnych przepisów, z których gospodynie domowe korzystają od pokoleń. 
   
  Osoby zainteresowane zachęcamy do przesyłania zgłoszeń! 

 • Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe

  Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe - zmiana regulaminu!

  2020.10.19

  Przypominamy, iż Wójt Gminy Chojnów zdecydował o możliwości przyznawania nagród dla mieszkańców gminy za wybitne osiągnięcia sportowe. W roku 2020 nastapiły zmiany w Regulaminie przyznawania nagród w dziedzinie sportu.

   

 • Komunikat Wójta Gminy Chojnów w sprawie funkcjonowania szkół

  Komunikat Wójta Gminy Chojnów w sprawie funkcjonowania szkół

  2020.10.16

  Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz informuje, że od dnia 19 października 2020 r. placówki oświatowe na terenie Gminy Chojnów pracują normalnie. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, ewentualne decyzje o zdalnym trybie nauczania podejmowane będą przez Dyrektorów Szkół, za zgodą organu prowadzącego - po wydaniu jednostkowej opinii SANEPID-u.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka