Gmina Chojnów

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Nowoczesny tablet do karetek od Gminy Chojnów

  Nowoczesny tablet do karetek od Gminy Chojnów

  2021.06.17

  Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz przekazał Dyrektor Pogotowia Ratunkowego w Legnicy Joannie Bronowickiej specjalistyczny tablet do karetek pogotowia. Przekazany sprzęt wraz z wyposażeniem ma wartość ponad 15 tysięcy zł. 
  Jak podkreśliła Dyrektor Joanna Bronowicka –  "Jest to bardzo ważny element wyposażenia, gdyż załoga karetki otrzymuje poprzez to urządzenie informacje już w czasie trwania wywiadu dyspozytora ze zgłaszającym, co znacznie skraca czas przyjęcia zgłoszenia i wyjazdu zespołu ratowników.

 • Urząd Narszałkowski otwiera nabor wniosków na wsparcie remontów dolnośląskich zabytków

  Urząd Marszałkowski otwiera nabor wniosków na wsparcie remontów dolnośląskich zabytków

  2021.06.16

  Informujemy, że Zarząd Województwa Dolnośląskiego ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na obszarze województwa dolnośląskiego.

 • Wydłużenie godzin pracy biur powiatowych ARiMR w dniach 14 - 17 czerwca

  Wydłużenie godzin pracy biur powiatowych ARiMR w dniach 14 - 17 czerwca

  2021.06.15

  Dolnośląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizaci Rolnictwa informuje, iż mając na uwadze zbliżający się termin zakończenia składania wniosków do biur powiatowych ARiMR o przyznanie płatności na rok 2021 (w terminie podstawowym), który upływa z dniem 17 czerwca 2021 r., w dniach 14 - 17 czerwca 2021 r. biura powiatowe ARiMR wydłużają swój czas pracy, tj. od godziny 7:30 do godziny 18:00 w celu świadczenia rolnikom stosownej pomocy technicznej.

   

   

 • Stypendia dla najlepszych uczniów - nabór wniosków do 10 lipca

  Stypendia dla najlepszych uczniów - nabór wniosków do 10 lipca

  2021.06.14

  Gmina Chojnów – stypendia dla najlepszych uczniów

  Wójt Gminy Chojnów przypomina o możliwości składania wniosków na stypendium Wójta. Lokalny Program Wspierania Edukacji Uczniów Uzdolnionych jest adresowany do podopiecznych gminnych szkół podstawowych, a także miejskich gimnazjów i liceów, mieszkających na terenie Gminy Chojnów. Celem programu jest promowanie uczniów, którzy osiągają najlepsze wyniki w nauce. Na wsparcie Wójta Gminy Chojnów będą mogli liczyć żacy, którzy wykazują zdolności w zakresie matematyki, fizyki, informatyki, a także w dziedzinach humanistycznych oraz artystycznych.

   

 • Rusza program utylizacji azbestu - złóż wniosek

  Rusza program utylizacji azbestu - złóż wniosek

  2021.06.10

  Urząd Gminy Chojnów rozpoczął przyjmowanie wniosków o dofinansowanie zadań z zakresu usuwania, transportu i utylizacji wyrobów zawierających azbest. Jest to już kolejna edycja programu, który jest realizowany na terenie gminy Chojnów. Wnioski będą przyjmowane do 18 czerwca.

Stronicowanie

Kontakt

Gmina Chojnów
ul. Fabryczna 1,
59-225 Chojnów
76 818 85 02

urzad@gmina-chojnow.pl

Banery

Stopka